Alpine ProAlpine Pro ALTEA 2 814 violet + DÁREK dle VÝBĚRU!
Alpine Pro Biondo 443 raspberry + DÁREK dle VÝBĚRU!
Alpine Pro CALLISTO 652 blue + DÁREK DLE VÝBĚRU!
Alpine Pro ALTEA 2 814 violet + DÁREK dle VÝBĚRU!Alpine Pro Biondo 443 raspberry + DÁREK dle VÝBĚRU!Alpine Pro CALLISTO 652 blue + DÁREK DLE VÝBĚRU!
1.699,- Kč
949,- Kč
499,- Kč
399,- Kč
2.999,- Kč
2.299,- Kč
115,- Kč

Dámská bunda Alpine Pro ALTEA 2 je vyrobena z větruodolného, paropropustného a voděodpudivého materiálu s úpravou DWR a permanentní impregnací.

Dětské triko s dlouhým rukávem, vyrobené ze speciálního funkčního materiálu BAMBOO, který obsahuje bambusová vlákna. Tento materiál má zvýšenou schopnost transportovat vlhkost od pokožky na povrch aktivního bambusového uhlí a následně vlhkost uvolnit odpařením. Funkčnost je permanentní, obnovuje se praním a sušením. Bambusové uhlí je schopné při kontaktu s vodou vytvářet záporné ionty. To způsobuje pocit mírného napětí ve svalech, což má blahodárný vliv na jejich regeneraci. Triko je přiléhového střihu a hodí se pro všechny sportovní aktivity. Díky obsahu elastanu v materiálu se triko plně přizpůsobí tělu a při nošení je velmi pohodlné. Triko se používá jako první vrstva oděvu a nahrazuje tím dětské funkční prádlo.

Pánská lyžařská bunda Alpine Pro CALLISTO je vyrobena z nepromokavého, paropropustného a větruodolného Polyesteru s úpravou zátěrem AQUACORE a impergnační vrstvou DWR.

Alpine Pro DIDIO 536 + DÁREK DLE VÝBĚRU!
Alpine Pro DIDIO 536 + DÁREK DLE VÝBĚRU!
1.199,- Kč
799,- Kč
40,- Kč

Pánská sportovní bunda Alpine Pro DIDIO vhodná na různé outdoorové aktivity jako kolo, běh, in-line, turistika.